توسعه

وب سایت شخصی هاشم زرین کیا

توسعه

وب سایت شخصی هاشم زرین کیا

توسعه

هاشم زرین کیا هستم علاقه زیادی به یاد گرفتن و یاد دادن و ارزش ایجاد کردن دارم.
این یادگیری میتونه مطالعه کاغذی باشه میتونه تو کار باشه یا حتی تو سفر یا شاید هم همنشینی با انسان ها و البته متمم خوانی یا در راه متمم خوانی باشه.
تا الان یه کارایی کردم الان یه کارایی میکنم و یه کارایی هم در آینده قراره بکنم.
این وبلاگ بیشتر جایی است که من توش تمرین نوشتن میکنم و البته سعی میکنم دیدگاهم رو نسبت به چیز ها مطرح کنم پس انتطار ساختار های علمی و اکادمیک نباشید.
نوع نوشتار این وبلاگ هم بیشتر شبیه گفتار روزمره من است تا نگارشی از جنس بسیار رسمی کتابی

ضمنا با عرض پوزش بابت این که فونت کلمات پست ها خیلی کوچکن دلیل این که فونت این وبلاگ به این شکل است دو تا چیزه:

1 - اونی که قصد خواندن داره دنبال خواند سرسری نباشه
2- بیشتر با متن کلنجار بره

با متمم

سید هاشم زرین کیا هستم متولد تهران یازده دی هزار و سیصد هفتاد و دو معادل اول ژانویه 1994
ساکن شهر آمل مازندران هستم. علاقه زیادی به یادگیری و تجربه کردن دارم
این یادگیری گاها با مطالعه است یا کار کردن گاها با همنشینی با افراد خاص یا سفر و... حاصل میشود.
علاقه زیادی به قدم زدن و طبیعت دارم ( که خب موحبت زندگی در مازندران رسیدن به این علاقم را راحت تر میکنه)
همیشه مطالعه کردن یکی از علایق اصلی زندگیم بود کتاب های کاغذی یا الکترونیک و یا محتوای انلاین زمینه ای که مطالعه میکردم. بیشتر تاریخی- فرهنگی - تمدن شناسی - دین - گاها فلسفه شرق دور - فلسفه اسلامی و صدرایی - تکنولوژی بود. البته هیج کدام از آن ها به صورت تخصصی نبود و بیشتر صرف علاقه بود متاسفانه ادبیات مخصوصا رمان های خوب کمی را مطالعه کردم.
از شعرا هم که خب علاقه زیادی به خیام دارم(البته خیام شاعر نبود بیشتر فیلسوف بود ولی به قولی ادبیات بدون فلسفه قوی نتیجه بخش نیست)
کلا نظر بسیار بسیار منفی به آموزش اکادمیک دارم(البته در زمینه ی فنی مهندسی - هنری -علوم انسانی ولی در زمینه ی علوم پزشکی و .. هیچ نظری ندارم چون اطلاعاتی هم ندارم ) راهنمایی را در مدرسه ی نمونه دولتی آمل گذرانیدم(با شرایط خیلی سخت و وحشتناک مدرسه نمونه آمل که زنگ شروع کلاس ها 6:45 بود و انتها تا ساعت سه بدون هیچ استراحتی هر هفته ازمون و.. محیطی بسیار مذهبی و عجیب غریب) البته من خیلی باج نمیدادم و کار هایی که دوست داشتم میکردم و انجام میدادم و راضی هم بودم هر ماه حداقل چهار مجله :ماشین (دنیای خودرو از آن جا که از نوارانه ترین پر رقابت ترین صنایع بود برام جذاب بوده و هست )- نوآور (که بیشتر در زمینه ی تکنولوژی بود و کارکرد همین سایت دیجیاتو و نارنجی خدا بیامرز و گیزمودا رو داشت) جنگ افزار و یا شکار و ماهی گیری و مجله نجوم ( که یکی از اقوام که پیر مردی بسیار فرهیخته بوده و هستند و ظاهرا خواهند بود به عنوان هدیه تولد من رو مشترک مجله نجوم کرد و چندین سال یکی از علایقم بود از نجوم اماتوری(رصد و ..) تا صنایع فضایی و ..
دبیرستان را در سمپاد گذراندم و از سال دوم دبیرستان به بعد بیشتر وقت خودم رو برای پروزه اسانسور پیچشی که به ثبت اختراع رسید و در چندین جشنواره داخلی و خارجی مقام های برتر را دریافت کرد و به عنوان طرح برتر در نمایشگاه بین الملی ساختمان 1389 تهران برگزیده شد و پیشنهاد های خوبی برای تولید و تجاری سازی آن نیز از نهاد های بزرگ دولتی شبه دولتی و خصوصی شده بود که به دلایل شخصی ادامه داده نشد.
ورودی سال 91 مهندسی صنایع دانشگاه شمال بودم که دانشگاهی از لحاظ رفاهی در حد کالج های خصوصی سوییس که یکی از زیباترین اماکن ایران بود.( صبح با دویدن دور زمین چمن دانشگاه که کنار جنگله و بسیار زیباست شروع میشد و یا شنا و جکوزی در استخر دانشگاه که استخری با سقف شیشه ای و بسیار زیبا بود که آبش با اوزون تصویه میشد و قهوه و صبحانه در کافه استخر ماهی(استخر پرورش ماهی که در دانشگاه وجود داشت و ناهار هایی که رستوران دانشگاه تدارک میدید از ان تهیه میشد ) و خب کلاس هایی با دیزاین چوب و سقف سفالی و البته پیاده روی های گاه و بی گاه در جنگل کنار دانشگاه (در حقیقت دانشگاه در داخل جنگل بنا شده بود ) من حیث المجوع روزگار خوبی بود و منی که 120 کیلو وزنم بود رو تبدیل کرد به 84 کیلو و لذت بردن از ورزش فوق العاده شمشیر بازی و البته شنا در آب های زیبای خزر:))

در غیر اوقات حضور در دانشگاه و کلاس ها حضور در دوره فنی حرفه ای 650 ساعته تراشکاری - دوره ی پی ال سی زیمنس - دوره پنوماتیک -دوره اکسل پیشرفته - دوره های امکان سنجی - ممیزی و سر ممیزی ایزو - طراحی کتیا -گذروندن دوره یبیزیننس اسکول دانشگاه مدیریت شریف - حضور در استارت اپ ویکند ها و برنامه های استارت اپی - دوره های طراحی محصول و طراحی  صنعتی و مطالعه در آن باره و البته- مطالعه پیشرفته تر در مورد فلسفه شرق و شرق دور و تاریخ تمدن های بشری گذروندم

بعد هم جذب شدن به سیستم های پرینت سه بعدی از تابستان 92 و مدل سازی سریع و طراحی محصول با برند ماکت پاکت که از طراحی و تولید قطعات صنعتی مدل سازی ماکت سازی و محصول های مختلفی صورت گرفت و با برند جدیدی به نام دیمانسه وارد عصر جدیدی از ساختار تولید خلاق شدیم.

سایت دیمانسه

بعد از دوره مهندسی صنایع وارد دانشگاه جدیدی و ورودی 1395 مهندسی ای تی شدم تقریبا همزمان بود در ورودم به زرین سیستم از خرداد 1395 که کماکان ادامه دارد.
زرین سیستم طراح تولید کننده و مجری سیستم های حفاظتی،نظارتی، مخابرات و سالن های کنفرانس است.

سایت زرین سیستم
 
و یه مدتی هم هست که دارم در یک مجموعه اقتصادی دومان (یه جورایی شتاب دهنده ) ای هم کار میکنم البته خیلی در اول راه هست و اون جا به عنوان مشاور مدیر و مدیر یه کمپانی زیر مجموعه این مجموعه به نام ورسک فعالیت دارم.(ورسک فعال در زمینه ی IOT می باشد)

سایت دومان

البته این نکته فراموش نشه که بزرگ ترین و تاثیر گذار ترین مکان اموزشی که در آن عضو بودم و زمان زیادی را در روز در آن گذرانده و میگذرانم متمم است. و در این وبلاگ نیز در راستای رسیدن به اهداف متممی مینویسم.
متمم مدینه فاضله برای کسانی است که دوست دارند یاد بگیریند و توسعه بیابند.